Biz kimiz

HRN INŞAAT DIŞ TICARET A.Ş

Misyonumuz

Güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamak, inşa etmek ve tamamlamak; müşterilerimiz ile birlikte anlaştığımız iş programına uymak; tüm bunları gerçekleştirirken, HRN İNŞAAT Çalışanlarının kariyer gelişimine yardımcı olmak.

Vizyonumuz

Dünya genelinde hizmet veren mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak.

Değerlerimiz

Gerçekleştirdiğimiz her aktivitenin temelinde, tanımlanmış şirket değerlerimiz yatar. Üstlendiğimiz projelerde, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini bilir ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda, hizmet sağladığımız sektörde, daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

Şirketimizin özgeçmişi

Şirketimiz 2000 yılından beri türkiyenin çeşitli bölgelerinde faliyetini sürdürmektedir. SEYITOĞLU INSAAT A.Ş Olarak devam eden şirketimiz, birlikte güç doğar sözünü kendimize şiar edinerek, 2019 yılında HRN INŞAAT DIŞ TICARET A.Ş ile birleşerek gücümüze güç katıp türkiye’nin her bölgesine hizmet etmekten onur duyarız.

İş ortaklarımız

SEYİTOĞLU INSAAT A.Ş

 

YÖNETIM KURULU BAŞKANI

HARUN KAHRİMAN

HRN

İletişim


Bizim Kimiz


İnşaat taahhüt hizmetlerinin temelinin yapı al-yap-sat oluşturmaktadır. Arsa alıp satmak, arda alıp yapı inşa etmek, daire satın almak ve satmak, inşaatların tamamlanması ve satılması, tüzel ve gerçek kişilerle karşılıklı sözleşmelerin yapılması, kat karşılığı binaların inşası, yapımı ve teslimi, inşaat projeleri, restorasyon çalışmaları ve gayrimenkul satışı yapma inşaat taahhüt hizmetleri kapsamındadır.

Projeler


proje 2
proje 1